Smulkusis ir vidutinis verslas gali kreiptis dėl portfelinių garantijų paskoloms

2017-07-20

UAB Medicinos bankas ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) pasirašė sutartį dėl portfelinių garantijų paskoloms suteikimo. Nuo šiol smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) subjektai jau gali kreiptis į Medicinos banką dėl paskolų su portfelinėmis garantijomis. Jos bus teikiamos pagal finansinę priemonę „Portfelinės garantijos paskoloms, finansuojamoms iš Europos regioninės plėtros fondo“.

Ši priemonė skirta smulkiajam ir vidutiniam verslui, kuri leis palankesnėmis sąlygomis gauti finansavimą paskolos forma, ypač kai įmonėms trūksta užstato ar kitų paskolą užtikrinančių priemonių bei padės mažinti kreditavimo riziką, bus palengvinamas paskolų gavimo procesas verslui kurti, vykdyti ir plėtoti.

Paskolų, suteiktų su portfeline garantija, garantavimui Ūkio ministerija skyrė 13,48  mln. eurų Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

Medicinos bankas per devynis mėnesius išlaikė spartų augimo tempą

2019-12-06

Daugiau

Individualių seifų nuoma Klaipėdos filiale

2019-11-29

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą. Daugiau apie slapukus galite sužinoti paspaudę ČIA.

Sutinku