Atsinaujinkite m. parašo paslaugą

2018-06-25

Didinamas m. parašo saugumo lygis

Lietuvoje ir visoje ES didinamas m. parašo saugumo lygis. Jeigu dar nesate atsinaujinę savo SIM kortelės, kad ir toliau galėtumėte naudotis šia paslauga nuo liepos 1 d., skubėkite kreiptis į savo mobiliojo ryšio operatorių dėl SIM kortelės atnaujinimo.

Interneto banko atnaujinimai

Prie Medicinos banko interneto banko (IB), kaip ir prie kitų sistemų, su seno tipo m. parašo sertifikatais galėsite jungtis iki liepos 1 d. Naujo tipo (padidinto saugumo lygio) m. parašo sertifikatus galite naudoti mūsų IB ir dabar.

Pasikeitimai jungiantis prie IB su m. parašu:

  • Nebereikia atsiminti slaptažodžio;

  • Jeigu jungiatės pirmą kartą po atnaujinimų (gegužės 16 d.), prašysime nurodyti savo telefono numerį, kurį naudojate m. parašui;

  • Pasikeitus telefono numeriui, kuris naudojamas m. parašui, jį galėsite atnaujinti prisijungimo su m. parašu prie IB metu.

Medicinos banko padalinių darbo laikas šventiniu laikotarpiu

2019-12-12

Daugiau

Dovanokime Kalėdas tiems, kam labiausiai jų reikia!

2019-12-09

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą. Daugiau apie slapukus galite sužinoti paspaudę ČIA.

Sutinku