Medicinos banko klientams – modernus identifikavimo sprendimas „Smart-ID“

2019-03-22

Nuo šiol Medicinos banko klientai prie savo paskyrų internete gali jungtis ir naudodamiesi modernia identifikacijos priemone – mobiliąja programėle „Smart-ID“, kurią sukūrė „SK ID Solutions“.

„Sėkmingai įdiegta „Smart-ID“ programėlė – mūsų kelių mėnesio glaudaus bendradarbiavimo su banku rezultatas. „Smart-ID“ yra sparčiausiai augantis skaitmeninio identifikavimo sprendimas Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse. Taip yra dėl jo patogumo ir saugumo, nes nė vienas kitas autentifikavimo įrankis negali suteikti to paties lygio. Prieš metus Lietuvoje šią programėlę saugiam prisijungimui prie e-paslaugų naudojo apie 200 000, o šiandien – daugiau kaip 800 000 gyventojų. Dabar ir Medicinos banko klientai gali susikurti „Smart-ID“ paskyrą naudodamiesi šio banko elektroniniais kanalais“, – sako Viktoras Kamarevcevas, „SK ID Solutions“ vadovas Lietuvoje.

„Bankas ir toliau planuoja naudoti turimus identifikavimo sprendimus, pvz., m. parašą, PIN/TAN kodų korteles, tačiau sparčiai besikeičiant vartotojų poreikiams ir patirčiai skaitmeniniuose kanaluose nusprendėme praplėsti indentifikavimo priemonių pasirinkimo spektrą“, – teigia Danatas Čerjazdanovas, Medicinos banko skaitmeninės bankininkystės vadovas. – „Smart-ID“ yra saugi, patogi, moderni ir populiari identifikavimo priemonė ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse.“

Jis tikisi, kad naujoji identifikavimo priemonė sudomins didelę dalį klientų, kurie šiuo metu naudojasi kitomis priemonėmis prisijungdami prie el. banko paslaugų. Medicinos bankas „Smart-ID“ sprendimą planuoja pritaikyti banko grupės esamose ir dar kuriamose sistemose. D. Čerjazdanovas atkreipia dėmesį, kad „Smart-ID“ pavyko greitai ir sklandžiai įdiegti bei suderinti su banko sistemomis.

Estijos kompanija „SK ID Solutions“ identifikacijos sprendimą „Smart-ID“ Baltijos šalyse pristatė 2017 m. pradžioje. O pernai lapkritį „Smart-ID“ pasiekė aukščiausią saugumo lygį ir tapo kvalifikuotu elektroniniu parašu (angl. Qualified Electronic Signature, QES), prilygstančiu ranka rašytam parašui ir pripažįstamu visoje Europos Sąjungoje. „Smart-ID“ galutiniam vartotojui yra nemokamas ir neribotas.

Daugiau informacijos apie „Smart-ID" rasite čia
Medicinos banko padalinių darbo laikas šventiniu laikotarpiu

2020-08-12

Daugiau

Medicinos bankas ir toliau padės žmonėms bei verslui įveikti COVID-19 padarinius

2020-07-08

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.