Medicinos bankas – antrus metus tarp Lietuvos verslo lyderių

2020-02-25Antrus metus skelbiamame „Verslo žinių“ reitinge „Lietuvos verslo lyderiai 500“ Medicinos bankas ir toliau sėkmingai įsitvirtinęs Lietuvos verslo lyderių gretose. Pagal numatytus kriterijus, apimančius ne tik bendrovių augimą, bet ir veiklos efektyvumą, skaidrumą, naudą darbuotojams bei indėlį ugdant verslo visuomenę, Medicinos bankas pelnė 267-ąją vietą.

„Didžiuojamės jau antrus metus „Verslo žinių“ reitinge patekdami tarp stipriausių Lietuvos verslo įmonių ir išlaikydami stabilią poziciją pažangiausiųjų gretose. Sudarinėjant reitingus buvo vertinamas ne tik įmonių pajamų augimas, bet ir itin svarbūs kriterijai – tvaraus verslo kūrimas, skaidrus ir atsakingas augimas, indėlis į darbuotojų bei visuomenės gerovę. Didžiuojamės šiuo pasiekimu – tai didelis atsakingo, nuoseklaus ir kryptingo komandos darbo įvertinimas, patvirtinantis tobulėjimą ir darbuotojams bei klientams kuriamą naudą“, – sako Medicinos banko administracijos vadovė Dalia Klišauskienė.

Į „Lietuvos verslo lyderiai 500“ reitingą buvo įtraukiamos bendrovės, patenkančios į „Verslo žinių“ sudarytą didžiausių Lietuvos bendrovių TOP 1000 2019 metų sąrašą. Išanalizavus, palyginus įmonių duomenis pagal numatytus 9 rodiklius, pateiktas galutinis įmonės reitingo įvertinimas, gautas derinant visų 9 rodiklių įvertinimų rezultatus.Pretenduojančios
į lyderius bendrovės turėjo dirbti pelningai bei sąžiningai mokėti mokesčius –
iš reitingo pašalintos įmonės, kurių skola „Sodrai“ praėjusių metų spalio 1 d.,
kai buvo sudaromas reitingas, viršijo 1.000 Eur bei bendrovės, nepateikusios
finansinių ataskaitų Registrų centrui už 2018 m.

„Šis įvertinimas ne tik džiugina, bet ir įpareigoja. Todėl mūsų planuose – nuolatinis tobulėjimas ir efektyvių sprendimų, padedančių užtikrinti darnų ryšį tarp darbuotojų ir klientų, paieška. Žinome, kad lyderystė – tai ryšys su žmonėmis. Todėl pagrindinis mūsų banko tikslas – ir toliau sėkmingai šį ryšį palaikyti su esamais klientais bei kurti su naujais“, – pabrėžia administracijos vadovė D. Klišauskienė.

Momentinių mokėjimų paslaugos veikia be sutrikimų (nuo 14 val. 35 min.)

2023-01-23

Daugiau

Laikinai neprieinama momentinių mokėjimų paslauga (nuo 11 val. 55 min.)

2023-01-23

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.