Keičiasi klientų aptarnavimas banko padaliniuose karantino metu

2020-06-01

Gerb. klientai,

Siekiant suvaldyti COVID-19 (korona viruso) plitimą – vyriausybės sprendimu Lietuvos teritorijoje nuo kovo 16 d. 00 val. iki gegužės 31 d. 24 val. įsigalioja karantinas. Atsižvelgdami į susidariusią situaciją pranešame, kad šiuo laikotarpiu keičiasi klientų aptarnavimo tvarka banko padaliniuose.

Banko padaliniuose siūlome atlikti tik tas operacijas, kurios neprieinamos nuotoliniu būdu. Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir SAM rekomendacijas bei siekiant apsaugoti savo darbuotojų ir klientų sveikatą, bankas pasilieka teisę:

  • neįleisti asmenų į banko padalinį be nosį ir burną dengiančios apsaugos priemonės (veido kaukės, respiratoriaus ar kitos priemonės);

  • neaptarnauti karščiuojančių ir sergančių asmenų;

  • riboti lankytojų srautą klientų aptarnavimo padaliniuose iki tiek asmenų, kiek darbo vietose yra dirbančių klientų aptarnavimo vadybininkų;

  • teikti bankines paslaugas ne ilgiau kaip 20 min.;

  • visus laukiančius savo eilės maloniai prašome laikytis ne mažesnio kaip 1 metro atstumo.

Skatiname klientus naudotis finansinėmis paslaugomis nuotoliniu būdu. Medicinos banko interneto bankas bei mobilioji programėlė veikia įprastai. Konsultacijas apie banko paslaugas teikiame telefonu 19 300 ir el. paštu info@medbank.lt.

Pasikeitus aplinkybėms ar valstybės institucijoms priėmus naujus nurodymus, nedelsiant Jus informuosime.

Medicinos bankas
Medicinos bankas COVID-19 paveiktoms įmonėms pasirengęs suteikti iki 30 mln. eurų paskolų

2020-05-29

Daugiau

Informacija dėl banko akcijų pardavimo

2020-05-27

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.