Dėmesio! Sukčiai apgavystėms gali pasitelkti ir koronavirusą

2020-03-23

Mieli Klientai,Norime informuoti, kad aktualią koronaviruso temą apgavystėms gali pasitelkti elektroniniai bei telefoniniai sukčiai, siekiantys išvilioti asmeninius duomenis ir lėšas. Rekomenduojame itin apdairiai vertinti interneto šaltiniuose publikuojamą informaciją, gaunamus laiškus bei žinutes.Prašome likti budriais ir nepakliūti į sukčių, bandančių pasinaudoti susiklosčiusia situacija, pinkles. Atsargiai įvertinkite visus pasiūlymus ir prašymus, gautus socialiniuose tinkluose ar kitais elektroniniais kanalais: venkite pirkti nepatikimose ar neįtikėtinai dideles nuolaidas siūlančiose interneto parduotuvėse, ignoruokite investuoti raginančius ir garantuotą pelną siūlančius asmenis, prieš darydami pavedimą į nelaimę patekusiam artimajam ar norėdami prisidėti prie labdaringos veiklos, dar kartą patikrinkite informaciją.

Patariame pasitikėti tik oficialiais informacijos šaltiniais ir itin
apdairiai elgtis sulaukus netikėtų asmeninių skambučių ar pranešimų bei
nedaryti jokių skubotų sprendimų, susijusių su Jūsų finansais.Būkite budrūs ir sveiki.Momentinių mokėjimų paslaugos veikia be sutrikimų

2022-08-03

Daugiau

Laikinai neprieinama momentinių mokėjimų paslauga

2022-08-03

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.