Medicinos bankas prisijungė prie moratoriumo dėl laikino kredito įsipareigojimų atidėjimo privatiems ir verslo klientams

2020-04-27

Informuojame, kad Medicinos bankas, kartu su kitomis Lietuvos kredito įmonėmis, pasirašė moratoriumą dėl laikino kredito įsipareigojimų atidėjimo privatiems ir verslo klientams.

Moratoriumas skelbiamas dėl COVID-19 pandemijos ir skirtas spręsti dėl šios priežasties atsiradusias kliento finansinės būklės pablogėjimo situacijas. Laikinuoju kredito įsipareigojimų moratoriumu siekiama prisidėdami prie pagalbos nuo COVID-19 nukentėjusiems fiziniams ir juridiniams asmenims.

Moratoriumu įsipareigojama, nekeičiant sutarties sąlygų ar palūkanų, suteikti galimybę visiems privatiems klientams būsto paskolų įmokas atidėti iki vienerių metų, o lizingo ir vartojimo kreditų – iki 6 mėnesių. Paskolų moratoriumas taikomas fiziniams asmenims, turintiems būsto, vartojimo paskolas ar lizingą.

Taip pat įsipareigojama, nekeičiant sutarčių sąlygų ir palūkanų, iki 6 mėnesių atidėti paskolų mokėjimus įmonėms. Moratoriumas taikomas verslo paskoloms, kurių suma vienai įmonių grupei sudaro iki 5 mln. eurų.

Moratoriumas privatiems klientams įsigalioja 2020 m. balandžio 20 d., verslo klientams įsigalioja 2020 m. balandžio 24 d. Abu moratoriumai galioja iki 2020 m. liepos 1 d. 

Individualiai bus sprendžiama tik dėl tų klientų, kurie neatitinka moratoriumo sąlygų arba jau iki 2020 m. kovo 16 d. turėjo reikšmingų įsipareigojimų vykdymo vėlavimų.

Susipažinti su detalesne informacija lietuvių ir anglų kalbomis galima paspaudus nuorodą: https://www.lba.lt/lt/moratoriumas

Keičiasi klientų aptarnavimas banko padaliniuose karantino metu

2020-06-01

Daugiau

Medicinos bankas COVID-19 paveiktoms įmonėms pasirengęs suteikti iki 30 mln. eurų paskolų

2020-05-29

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.