Sudaryta sutartis dėl UAB Medicinos banko 100% akcijų pardavimo

2020-05-07

Konstantinas Karosas ir Western Petroleum Limited sudarė sutartį dėl 137 750 (vieno šimto trisdešimt septynių tūkstančių septynių šimtų penkiasdešimt) paprastųjų vardinių akcijų, sudarančių 100% UAB Medicinos bankas akcinio kapitalo, pardavimo Nitin Shelke, Growmore Group steigėjui ir valdybos pirmininkui. Growmore Group – tai investicinių ir finansinių paslaugų konglomeratas, veikiantis Jungtiniuose Arabų Emiratuose, Jungtinėje Karalystėje, Šveicarijoje, Indijoje ir kituose regionuose. Sutartimi numatyta, kad Konstantinas Karosas, prieš perleisdamas akcijas, įsigys 300 (tris šimtus) paprastųjų vardinių akcijų, sudarančių 0,22% UAB Medicinos banko akcinio kapitalo, iš Vytenio Rasučio.


Sandorį numatoma užbaigti, kai bus gauti Lietuvos Banko ir Nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos koordinavimo komisijos leidimai.

Įdiegtas papildomas identifikatorius jungiantis mobiliuoju parašu

2020-09-18

Daugiau

Medicinos bankas pirmąjį pusmetį uždirbo tiek pat pelno kaip pernai

2020-08-24

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.