Elektroninės paslaugos padeda taupyti

2013-07-10

Kai kuriuose bankuose didėjant  paslaugų įkainiams už operacijas grynaisiais pinigais, Lietuvos gyventojai ėmė ieškoti taupymo galimybių. Dauguma jų ėmė aktyviai naudotis bankų siūloma alternatyva – palankiomis sąlygomis atlikti finansines operacijas internetu – taip sutaupyti ir laiką, ir pinigus.

Šiuo metu Lietuvos bankai itin aktyviai plečia elektronines - internetinės bankininkystės paslaugas, suteikdamas savo klientams palankias sąlygas operatyviai ir saugiai, neišeinant iš namų ar ofiso, atlikti pervedimus, padėti indėlį bei atsiskaityti už įvairias paslaugas ir pirkinius.

Neseniai Medicinos bankas pristatė atnaujintą mobiliosios bankininkystės programėlę išmaniesiems telefonams – galimybę apmokėti sąskaitą už paslaugas ją nuskenuojant. Ši naujovė leidžia banko klientui atsiskaityti už ryšio, televizijos ar kitas paslaugas, skenuojant specialų brūkšninį kodą, gaunamą kartu su paslaugos teikėjo sąskaita. Toks turimų sąskaitų apmokėjimo būdas ne tik greitesnis ir patogesnis, bet pirmasis Lietuvoje ir vienas pirmųjų pasaulyje. Taigi, banko klientams net nereikia jungti kompiuterio, norint apmokėti sąskaitą už komunalines, ryšio ar kitas paslaugas. Apmokėti tokias sąskaitas Medicinos banke nieko nekainuoja.

 „Mes esame už modernias ir šiuolaikines interaktyvias technologijas – savo klientams siūlome itin naujus mobiliosios bankininkystės sprendimus ir raginame naudotis kitomis paslaugomis, kurios jiems nieko nekainuoja“, – sako Medicinos banko Verslo plėtros departamento direktorė Vaida Stamburaitė, – viena iš jų tiesioginio debeto paslauga, kai lėšos nurašomos pagal sutartį, pasirašytą banke arba banko internetinėje sistemoje (IBS). Sudarius tiesioginio debeto sutartį, klientui tik reikia pasirūpinti, kad sąskaitoje pakaktų pinigų atsiskaitymui su paslaugų teikėju, o visa kita už klientą atlieka bankas.“

Banko internetinėje bankinėje sistemoje (IBS) įmokas už paslaugas, pervedimus banko viduje tarp savo sąskaitų ir į kitas Medicinos banko klientų sąskaitas,  klientai vykdo nemokamai. Taip pat nemokamai Medicinos banko klientai gali užsisakyti ir stebėti savo sąskaitos pasikeitimus ir gauti informaciją apie savo sąskaitos likučio padidėjimą/sumažėjimą, neprisijungiant prie sistemos, o šią informaciją gauti nurodytu elektroninio pašto adresu.

Medicinos bankas, skatindamas klientus naudotis elektronine bankininkyste, supranta ir vyresniosios kartos žmonių įpročius bei galimybes, todėl ypatingą dėmesį skiria ir tiems, kurie operacijas atlieka grynaisiais pinigais, apsilankydami banko padaliniuose. „Taikome specialias sąlygas SODROS pensijų (pašalpų) gavėjams, kuriems, mokant už komunalines ir kitas paslaugas grynaisiais pinigais ar iš sąskaitos Medicinos banko padaliniuose,  taikomas vienas iš mažiausių įkainių – tik 50 centų,“ – pažymi Vaida Stamburaitė.

Medicinos bankas (įsteigtas 1992 m. lapkričio 24 d.) – finansų institucija, jau 20 metų teikianti banko paslaugas privatiems asmenims ir verslo klientams: priima indėlius, teikia kreditus, vykdo piniginius ir dokumentinius atsiskaitymus, keičia valiutą, teikia garantijas savo klientams. Banko tinklą visoje Lietuvoje sudaro 6 filialai, 14 klientų aptarnavimo skyrių, 50 klientų aptarnavimo poskyriai ir 31 valiutos keitykla – iš viso 101 klientų aptarnavimo padaliniai visoje Lietuvoje. Daugiau informacijos www.medbank.lt.

Medicinos banko pagrindinis akcininkas yra Šveicarijoje gyvenantis lietuvis Saulius Karosas – jis valdo 88,63 proc. Medicinos banko akcijų. „Western Petroleum Ltd“ valdo 9,87 proc., kiti akcininkai – 1,5 proc. banko įstatinio kapitalo.

Medicinos bankas suteikė 2,8 mln. eurų paskolą vėjo elektrinių projektui Šakiuose

2020-10-14

Daugiau

Pasvalio padalinio klientų dėmesiui

2020-10-01

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.