Informacija banko klientams

2021-02-17

Gerb. klientai,

Po pastarųjų dienų įvykių, susijusių su asmens duomenų vagyste iš automobilių dalijimosi paslaugas teikiančios bendrovės, tyrimą atlieka kompetentingos institucijos, o Medicinos bankas atidžiai stebi situaciją. Vienareikšmiškai įvertinti kylančias rizikas, vadovaujantis šiuo metu viešai prieinama informacija, būtų per anksti.

Klientams patariame vadovautis įprastomis saugumo rekomendacijomis: nelaikyti visų turimų pinigų mokėjimo kortelėje, kurią naudojamasi atsiskaitymams per išmaniąsias programėles bei interneto parduotuvėse, turėti atskirus sudėtingus slaptažodžius skirtingoms elektroninėms platformoms ir juos reguliariai atnaujinti.

Šiuo metu taip pat patariame reguliariai prisijungti prie elektroninės bankininkystės ir tikrinti sąskaitos likutį, atliktas operacijas bei rezervuotas sumas. Pastebėjus neatitikimų, ragintume nedelsiant informuoti banką.

Drauge norime atkreipti dėmesį, kad aktualija gali išprovokuoti sukčiavimo atvejų, siūlant pagalbą ir konsultacijas dėl duomenų apsaugos ar dangstantis kompetentingų organizacijų bei institucijų vardu.

Prašome klientų būti budriems ir kritiškai vertinti visus gaunamus skambučius bei žinutes. Bankai ir kitos finansų įstaigos ar teisėsaugos institucijos nei telefonu, nei el. paštu niekada neprašo atskleisti jokių prisijungimo prie asmeninės kliento sąskaitos duomenų. Ši informacija priklauso tik klientui ir su ja reikia elgtis itin apdairiai.

Medicinos bankas
Bus vykdomi Medicinos banko informacinių sistemų atnaujinimo darbai (rugsėjo 15-16 d.)

2023-09-14

Daugiau

Laikinai bus neprieinama momentinių mokėjimų paslauga (nuo rugsėjo 9 d. 01 val. 30 min.)

2023-09-08

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.