Kodėl bankas reikalauja užpildyti kliento anketą, jeigu to anksčiau nereikėjo?

2013-12-10

Bankas imasi priemonių tinkamai įgyvendinti Lietuvos Respublikos pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo reikalavimus bei vadovaujasi visiems bankams bendru principu „Pažink savo klientą“ bei taisykle „Žinok, kuo užsiima tavo klientas“. Bankas privalo surinkti pakankamai informacijos apie kliento piniginių lėšų kilmę, kliento verslą, planuojamų dalykinių santykių su banku pobūdį, kad galėtų tinkamai išanalizuoti ir įvertinti kliento atliekamų operacijų pagrįstumą ir atitikimą kliento deklaruotai informacijai.

Kliento pateiktus anketos duomenis bankas tvarko ir saugo, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimais.

Medicinos banko padalinių darbo laikas šventiniu laikotarpiu

2019-12-12

Daugiau

Dovanokime Kalėdas tiems, kam labiausiai jų reikia!

2019-12-09

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą. Daugiau apie slapukus galite sužinoti paspaudę ČIA.

Sutinku