Atnaujinama Privatumo politika

2021-04-14

Gerbiami klientai,

Informuojame, kad nuo 2021 m. balandžio 15 d. atnaujinama UAB Medicinos banko Privatumo politika, kuri yra parengta atsižvelgiant į Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (ES) 2016/679 reikalavimus. Privatumo politikos tikslas – informuoti Jus, kaip yra tvarkomi Jūsų asmens duomenys UAB Medicinos banke, o taip pat užtikrinti sąžiningą ir skaidrų asmens duomenų tvarkymo procesą UAB Medicinos banke.

Susipažinti su atnaujinta Privatumo politika galite čia.

Mes gerbiame Jūsų privatumą ir imamės protingų organizacinių ir techninių priemonių Jūsų asmens duomenų saugumui užtikrinti, o tretiesiems asmenims teikiame Jūsų asmens duomenis tik griežtai laikantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (ES) 2016/679 ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą, reikalavimų.

Jūs visada turite teisę naudotis savo, kaip duomenų subjekto, teisėmis, numatytomis Bendrajame duomenų apsaugos reglamente (ES) 2016/679. Šių teisių įgyvendinimo UAB Medicinos banke tvarka detaliau apibrėžta atnaujintoje Privatumo politikoje.

Jei Jums iškiltų klausimų dėl Privatumo politikoje pateiktos informacijos ar kitokių klausimų, susijusių su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, maloniai prašome kreiptis į UAB Medicinos banko paskirtą duomenų apsaugos pareigūną Jums patogiu būdu: 

Medicinos bankas restoranų „iLunch“ plėtrai skolina 0,5 mln. eurų

2022-05-19

Daugiau

Dėl melagingų SMS pranešimų, kurie siunčiami Medicinos banko vardu

2022-05-18

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.