Medicinos banko kainyno ir mokėjimo paslaugų teikimo taisyklių pokyčiai

2021-09-01

Gerb. kliente,Informuojame, kad nuo 2021 m. lapkričio 3 d. įsigalios nauji Medicinos banko kainyno ir Mokėjimo paslaugų teikimo taisyklių pokyčiai. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad kartu su minėtais pasikeitimais Medicinos banko klientai galės atlikti momentinius mokėjimus eurais į kitus bankus, kurie yra prisijungę prie momentinių mokėjimų sistemos. Pervedimai bus vykdomi 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, be poilsio ir švenčių dienų.

Kainyną koreguojame siekdami aiškiau pateikti ir suvienodinti SEPA pervedimų ir mokėjimų Medicinos banko viduje įkainius (0,40 Eur), įskaitant mokėjimus į savo ar kito kliento sąskaitą bei įmokas už paslaugas, pateiktų internetu.

Tai pat informuojame, kad Banko sąskaitos atidaromos ir aptarnavimas bei mokėjimai vykdomi šiomis valiutomis: EUR, AUD, BYN, CAD, CHF, CNY, DKK, GBP, JPY, NOK, PLN, RUB, SEK, USD. Sąskaitos, atidarytos kita valiuta, aptarnavimas galimas tik konvertavus lėšas į aukščiau nurodytą valiutą.

Siūlome susipažinti su visais pakeitimais:

Primename, kad turite teisę nesutikti su pasikeitimais ir iki 2021 m. lapkričio 2 d. neatlygintinai nutraukti sutartį su banku.

Jeigu turite klausimų, prašome kreiptis žinute savo interneto banke,
el. paštu info@medbank.lt arba telefonu 19 300 / +370 5 264 4800.

Uždaromas Medicinos banko MOLO klientų aptarnavimo padalinys

2021-11-24

Daugiau

Medicinos bankas per devynis mėnesius pelną padidino 15 proc. iki 3,6 mln. eurų

2021-11-22

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.