Medicinos bankas prisijungė prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo

2014-11-10

 

Š. m. rugpjūčio 18 d. Medicinos bankas prisijungė prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo. Memorandumas tikslas – kuriant abipusiu pasitikėjimu grindžiamą aplinką, apsaugoti Lietuvos vartotojų interesus, įvedant eurą, ir užtikrinti sąžiningą paslaugų bei prekių kainų perskaičiavimą. Prekes tiekiantys ir paslaugas teikiantys ūkio subjektai, juos vienijančios asociacijos ir organizacijos, aiškiai suvokdami socialinės atsakomybės svarbą, prie Memorandumo jungiasi savanoriškai.

 

Prisijungusios prie Memorandumo įmonės įsipareigoja laikytis šių principų:
- nesinaudoti euro įvedimu kaip pretekstu kelti prekių ir paslaugų kainas; 
- perskaičiuojant kainas, jas apvalinti tiksliai pagal nustatytą kursą ir apvalinimo taisykles;
- nurodyti prekybos ir paslaugų teikimo vietose, taip pat prekių ir paslaugų reklamoje kainas dviem valiutomis (litais ir eurais) aiškiai, suprantamai ir neklaidinti vartotojų; 
- apmokyti vartotojus aptarnaujančius darbuotojus, kad šie sugebėtų tinkamai pagal savo kompetenciją paaiškinti prekių ar paslaugų kainų perskaičiavimo iš litų į eurus principus;
- skatinti prisijungti prie Memorandumo savo dalykinius partnerius ir tiekėjus.

 

Prisijungę prie Memorandumo, subjektai įgyja teisę naudotis specialiai sukurtu logotipu „Perskaičiuota sąžiningai“ jiems priklausančiose prekybos ir paslaugų teikimo vietose.

 width=

 

Tai jau antras memorandumas, prie kurio prisijungė Medicinos bankas, ruošiantis euro įvedimui Lietuvoje. Š. m. liepos 17 d. šalies komerciniai bankai, tarp jų ir Medicinos bankas, su Lietuvos banku pasirašė Tarpusavio supratimo memorandumą dėl gerosios praktikos rengiantis euro įvedimui. Juo bankai įsipareigojo intensyviausiu valiutos keitimo laikotarpiu klientus padaliniuose aptarnauti ilgiau, sudaryti palankias sąlygas įnešti grynuosius litus į banko sąskaitą, taip pat taikyti kitas priemones, kad gyventojai ir verslas galėtų kuo sklandžiau pasikeisti pinigus.

 

Medicinos bankas suteikė 2,8 mln. eurų paskolą vėjo elektrinių projektui Šakiuose

2020-10-14

Daugiau

Pasvalio padalinio klientų dėmesiui

2020-10-01

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.