Medicinos banko kainyno pokyčiai

2022-08-01

Gerb. klientai,

Informuojame, kad nuo šių metų rugsėjo 1 d. verslo klientams ir nuo šių metų spalio 1 d. privatiems klientams keičiamas Paslaugų ir operacijų kainynas. Pagrindiniai pasikeitimai: 

  • Naikinamas sąskaitos likučio mokestis verslo klientams;

  • Kopijavimo mokestis keičiamas į 0,50 Eur už kiekvieną lapą;

  • Keičiamas duomenų patikros mokestis verslo klientams, kai taikomos sustiprinto patikrinimo procedūros į 150 Eur;

  • Naikinamas 50 Eur papildomas mokestis už mokėjimą iš / į šalis, kurioms dėl taikomų sankcijų galioja sustiprinto patikrinimo procedūros ir įvedamas 0,5 % nuo sumos, min. 100 Eur pervedimo (ne SEPA) iš / į kitą banką atitikties patikrinimo mokestis, kai kitas bankas yra šalyje, kurioje dėl taikomų sankcijų galioja sustiprinto patikrinimo procedūra (mokestis negrąžinamas, jei pavedimas negali būti įvykdytas dėl nepriimtino mokėjimo operacijos rizikos lygio ar neturint pakankamų dokumentų mokėjimo operacijos rizikos įvertinimui);

  • Keičiamas kitų (ne SEPA) išsiųstų/gautų banke mokėjimų atšaukimo, tikslinimo, tyrimo, užklausimo bankui siuntimo kliento prašymu mokestis į 50 Eur + kitų bankų mokesčiai.

Su nauju banko kainynu galite susipažinti čia.

Jeigu turite klausimų, prašome kreiptis žinute savo interneto banke, el. paštu [email protected] arba telefonu 19 300.  

Klientų, sudariusių kreditavimo sutartis per E-platformą, dėmesiui

2023-06-05

Daugiau

Akmenės r. ūkininkas: „Investuojame į žemės ūkį ne vieneriems metams“

2023-05-29

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.