Medicinos banko kainyno pokyčiai

2022-10-28

Gerb. klientai,

Pranešame, kad nuo šių metų lapkričio 28 d. verslo klientams ir nuo šių metu gruodžio 28 d. privatiems klientams keičiame paslaugų ir operacijų įkainius ir mokėjimo paslaugų teikimo sąlygas. Kainyną peržiūrime periodiškai, reaguodami į ekonominę situaciją rinkoje ir atsižvelgdami į klientų poreikius. 

Jūsų patogumui visus pakeitimus pateikiame atskirame priede ir atkreipiame Jūsų dėmesį į šiuos pagrindinius pokyčius:

  • Papildytas šalių sąrašas, kai bus taikomas pervedimo iš/į kitą banką, jei kitos šalies mokėjimo operacijoms galioja sustiprinto patikrinimo procedūros, atitikties patikrinimo mokestis;

  • Pakeisti mokėjimo įkainiai už paslaugų apmokėjimą banko skyriuje pagal įmokų (mokesčių) šabloną: iš kliento sąskaitos 2 eurai; grynaisiais pinigais 0,1 % nuo sumos, min. 2,00 eurai;

  • Pakeisti kitų operacijų, atliekamų banko skyriuje grynaisiais pinigais, įkainiai.

Prašome susipažinti su:

Jei sutinkate su siūlomais pokyčiais, jums nieko daryti nereikia.

Jei su pokyčiais nesutinkate, turite teisę nedelsiant, nemokamai ir be netesybų nutraukti paslaugų teikimo sutartis, kurioms įtakos turi minėti pokyčiai, prieš tai įvykdę visus su šiomis paslaugų sutartimis susijusius įsipareigojimus.

Kilus klausimų, kreipkitės telefonu 19 300, el. paštu [email protected]arba atvykite į Medicinos banko klientų aptarnavimo padalinį.

Medicinos bankas smulkiam ir vidutiniam verslui pasiruošęs suteikti 15 mln. eurų „Invegos“ garantuotų paskolų

2022-11-28

Daugiau

Medicinos bankui – 30!

2022-11-24

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.