Atnaujintas dalies palūkanų kompensavimas

2015-01-15

Vadovaujantis 2014 m. gruodžio 18 d. žemės ūkio ministrės įsakymu Nr. 3D-977 patvirtintomis dalies palūkanų kompensavimo taisyklėmis,  atnaujintas dalies palūkanų, sumokėtų už investicinius kreditus ir lizingo paslaugas, dėl kurių nėra suteikta UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondo garantija, kompensavimas.

 

Dalinis palūkanų kompensavimas taikomas ūkio subjektams, užsiimantiems žemės ūkio ar alternatyviąja veikla ir įgyvendinantiems investicinius projektus, kuriems suteiktas kreditas be UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondo garantijos nuo 2014 m. gruodžio 19 d. Ūkio subjektams kompensuojama 30 proc. (jauniesiems ūkininkams – 40 proc.) kredito įstaigai sumokėtų palūkanų už ne ilgesnį kaip 36 mėnesių laikotarpį nuo kredito sutarties pasirašymo dienos.

 

Medicinos banko padalinių darbo laikas šventiniu laikotarpiu

2019-12-12

Daugiau

Dovanokime Kalėdas tiems, kam labiausiai jų reikia!

2019-12-09

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą. Daugiau apie slapukus galite sužinoti paspaudę ČIA.

Sutinku