Klientų, sudariusių kreditavimo sutartis per E-platformą, dėmesiui

2023-06-05

Informuojame, kad gerindami teikiamų paslaugų kokybę, E-platformos paskyrą, prie kurios jungiamasi adresu: https://mano.medbank.lt/login, ir kurioje galima matyti kreditų informaciją, iki šių metų pabaigos integruosime į UAB Medicinos banko (toliau - Bankas) internetinę bankinę sistemą. Jei Jūs šiuo metu naudojatės E-platformos paskyra ir dar neturite prisijungimo prie Medicinos banko internetinės bankininkystės bei norite toliau turėti galimybę matyti išduoto kredito grafiką, būsimus mokėjimus ar negrąžintą kredito likutį,  kviečiame pasirašyti „Sąskaitos tvarkymo internetu sutartį“ (toliau - Sutartis). Tą padaryti galite dviem būdais:

  • Jei turite elektroninį parašą (m. parašą ar Smart ID kvalifikuotą paskyrą), užpildykite šią formą pasirinkę temą „Internetinė bankininkystė“, o klausimo vietoje nurodykite, kad norite pasirašyti „Sąskaitos tvarkymo internetu sutartį“. Banko vadybininkas su Jumis susisieks dėl Sutarties pasirašymo nuotoliniu būdu.

  • Atvykite į Jums patogiausią banko padalinį, kur Banko darbuotojas Jus identifikuos (nepamirškite savo asmens dokumento) ir parengs Sutartį pasirašymui.

Rekomenduojame nedelsti ir Sutartį pasirašyti kaip įmanoma greičiau, kad galėtumėte pradėti naudotis Medicinos banko internetinės bankinės sistemos teikiamais privalumais!

Klientai iki šių metų pabaigos nesudarę Sutarties, turimą kredito grafiką, mokėjimus, negrąžintą likutį ir kitą aktualią informaciją galės sužinoti tik atvykęs į Medicinos banko kliento aptarnavimo skyrių.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis telefonu 19 300 arba el. paštu [email protected].

Bus vykdomi Medicinos banko informacinių sistemų atnaujinimo darbai (rugsėjo 15-16 d.)

2023-09-14

Daugiau

Laikinai bus neprieinama momentinių mokėjimų paslauga (nuo rugsėjo 9 d. 01 val. 30 min.)

2023-09-08

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.