Keičiasi klientų aptarnavimas banko padaliniuose karantino metu

2020-03-27

Gerb. klientai, kreipiamės į Jus esant ekstremaliai situacijai

Siekiant suvaldyti COVID-19 (korona viruso) plitimą – vyriausybės sprendimu Lietuvos teritorijoje nuo kovo 16 d. 00:00 iki balandžio 13 d. 24 val. įsigalioja karantinas. Atsižvelgdami į susidariusią situaciją pranešame, kad šiuo laikotarpiu keičiasi klientų aptarnavimo tvarka banko padaliniuose.

Banko padaliniuose siūlome atlikti tik tas operacijas, kurios neprieinamos nuotoliniu būdu. Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir SAM rekomendacijas bei siekiant apsaugoti savo darbuotojų ir klientų sveikatą, bankas pasilieka teisę:

  • neįleisti asmenų į banko padalinį be veido kaukės, dengiančią nosį ir burną. Rekomenduojame dėvėti ir vienkartines pirštines;

  • neaptarnauti karščiuojančių ir sergančių asmenų;

  • neaptarnauti asmenų, kurie patys ar jų artimieji per pastarąsias 14 dienų lankėsi užsienyje;

  • riboti lankytojų srautą klientų aptarnavimo padaliniuose iki tiek asmenų, kiek darbo vietose yra dirbančių klientų aptarnavimo vadybininkų;

  • visus laukiančius savo eilės maloniai prašome palaukti ne banko padalinio patalpose.

Skatiname klientus naudotis finansinėmis paslaugomis nuotoliniu būdu. Medicinos banko interneto bankas bei mobilioji programėlė veikia įprastai. Konsultacijas apie banko paslaugas teikiame telefonu 19 300 ir el. paštu info@medbank.lt.

Pasikeitus aplinkybėms ar valstybės institucijoms priėmus naujus nurodymus, nedelsiant Jus informuosime.

Medicinos bankas
Medicinos banko padalinių darbo laikas balandžio 11-13 d.

2020-04-06

Daugiau

Dėmesio! Sukčiai apgavystėms gali pasitelkti ir koronavirusą

2020-03-23

Daugiau

Visos naujienos

Jūsų naršyklės versija yra per sena, svetainė gali veikti nekorektiškai. Atsinaujinti naršyklę galite vienoje iš šių svetainių: Chrome, Firefox, Opera, Safari.